הלוואה בריבית בנקאית

הלוואה בשעבוד קרן השתלמות

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות מהירות לכולם ומאפשרת הלוואה בשעבוד קרן השתלמות באמצעות קליק אחד בלבד.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות בשעבוד קרן השתלמות.

ההלוואה הכי טובה
אם יש ברשותכם קרן השתלמות או קופת גמל תוכלו לקבל מהן הלוואות לכל מטרה בתנאים משופרים. מעטים מכירים את תנאי ההלוואות שמציעות החברות הפיננסיות וממהרים לפנות שוב ושוב לבנקים ולחברות כרטיסי האשראי. הלוואה בשעבוד קרן השתלמות היא הזדמנות נהדרת לקבל את סכום הכסף לו אתם זקוקים בתנאים מועדפים. הריביות על ההלוואות במסלולים הללו נמוכות בצורה משמעותית לריביות שמציעים הבנקים. למעשה, הבנקים כלל לא יכולים להתחרות בתנאים שמציעות קופות הגמל הגדולות, זוהי הסיבה מדוע הם לא מציעים ללקוחות שלהם לפנות אל קופות הגמל. פקידי ההלוואות בבנקים הגדולים מכירים את שירותי קופות הגמל, הם יודעים כי יש באפשרותכם לקבל הלוואה בשעבוד קרן השתלמות בתנאים טובים יותר ובכל זאת שותקים.

יתרונות של הלוואה בשעבוד קרן השתלמות
היתרונות של ההלוואות הללו מתחילים בריביות נמוכות ומגיעים עד עמלות נמוכות. אפשר להשתמש בהלוואות הללו לכל מטרה, אם אתם זקוקים לסכום כסף לכיסוי האוברדרפט, לרכישת רכב חדש או למימון אירוע משפחתי תוכלו לקבל אותו. ההלוואה ניתנת לכם מתוך כספי הקופות כך שמדובר בפעולה חוץ בנקאית שלא משפיעה על חשבון העובד ושב שלכם או על מסגרת האשראי. ההלוואות ניתנות לבעלי וותק של 3 שנים לפחות בתכנית החיסכון, כאשר אפשר יהיה ללוות סכומים של עד 50% מהסכום שנצבר בקרן למשך כ-5 שנים. הכספים נמצאים בקרן וממשיכים להצטבר בה, חברת ההשקעות נוטלת על עצמה סיכון מינימלי ובהתאם לכך יש באפשרותה להציע הלוואות בתנאים כה טובים.

הלוואות בריבית נמוכה
הריבית היא למעשה התשלום שאתם משלמים בעבור הזכות להשתמש בכסף שאינו שלכם. הבדלים בין שיעורי הריבית שמצמידים הגופים המלווים להלוואה באים לידי ביטוי בסכומים גבוהים. ההלוואה הטובה ביותר היא זו שתעניק לכם את הריבית הנמוכה ביותר ללא עמלות נוספות ודמי ניהול. הלוואה בשעבוד קרן השתלמות מציעה גם ריבית נמוכה וגם פטור מתשלום עמלה במקרים של פירעון מוקדם או עמלת פתיחת תיק.

שימו לב – לא בכל קופות הגמל
לפני שאתם ממהרים להגיש בקשה לקבלת הלוואה בשעבוד קרן השתלמות חשוב שתדעו כי לא כל קרנות ההשתלמות בישראל מציעות לקהל הלקוחות שלהן את האפשרות לקבל הלוואות. הענקת שירות הלוואות ללקוחות הקרן דורשת ממנהלי הקרן להקים מערך של שירות וגבייה. לא כל הקרנות מעוניינות להעניק ללקוחות שלהן ערך מוסף וחבילת שירותים מקיפה. אם חשובה לכם האפשרות לקבל הלוואות בתנאים מועדפים בדקו את האפשרות במסגרת קרן ההשתלמות שלכם והעבירו את החיסכון למקור אחר בהתאם.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות