הלוואה בריבית בנקאית

הלוואה פרטית

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות מהירות לכולם באמצעות קליק אחד בלבד ומאפשרת לכם לקבל גם הלוואה פרטית.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות פרטיות.

מהי הלוואה פרטית?
מדובר בהלוואות שניתנות לאנשים פרטיים (לא בעלי עסקים) במטרה לענות לצרכים אישיים. הלוואה פרטית ניתנת במטרה לסייע לאדם בהתמודדות עם מצוקה כלכלית נקודתית או במטרה לשפר את איכות חייו. הלוואה שניתנת במטרה לפתח עסק או להקים עסק חדש היא אינה הלוואה פרטית. בין הגורמים שמביאים את הלקוחות לפנות לקבלת הלוואות פרטיות אפשר למצוא בשורות משמחות כמו מימון חתונה, בר מצווה או ברית, מעברי דירה, רכישת רכב חדש או טיול לחו"ל. כדאי לקחת הלוואה פרטית במקרים בהם האדם יודע כי לא יהיה לו כל קושי לממן את תשלומי ההחזר בעתיד. בעבור הזכות להשתמש בכסף לא שלו משלם הלקוח את הריבית. אם הריבית לא גבוה ותנאי ההחזר הגיוניים לחלוטין אין סיבה שלא ליטול הלוואה ולצאת לטיול עליו תמיד חלמתם או לשפץ את הבית.

מתי לא כדאי לקחת הלוואה
בראש ובראשונה חשוב להבהיר כי כל הלוואה יש גם להחזיר. לא כדאי יהיה לקבל על עצמכם הלוואה או כל מחויבות כספית אחרת כאשר אינכם בטוחים ביכולתכם לעמוד בה. אלו שלא מחזיקים במקום עבודה קבוע ולא מסוגלים להציג יציבות כלכלית לא יוכלו לקבל הלוואות. אם כבר יש לכם החזר חודשי בעבור הלוואה אחרת שנטלתם בעבר לא כדאי יהיה ליטול הלוואה נוספת ולהכביד עוד יותר על הנטל הכלכלי. הלוואה פרטית לצרכים אישיים פותחת בפניכם אינספור אפשרויות להגשמה עצמית ושיפור איכות החיים, אך בכדי למנוע קשיים כלכליים בעתיד יש לקחת הלוואות בצורה נבונה מתוך חשיבה לטווח הארוך.

ייעוץ פיננסי לקבלת הלוואות
התנהלות פיננסית נכונה מתחילה בהכרה בסיסית של מושגים מתחום הכלכלה, מעקב צמוד אחר הוצאות והכנסות ובקרה אודות חשבונות הבנק. הלוואות פרטיות כדאי ליטול במטרה לכסות מינוס בבנק או גירעון בחשבון כרטיס האשראי רק כאשר הריבית שמציעה החברה החיצונית נמוכה מהריבית שמציע הבנק. אם יש לכם חוב לאחת מחברות כרטיסי האשראי שימו לב לשיעורי הריבית שאתם משלמים בכל חודש, אחוזי הריבית הגבוהים לא מאפשרים לכם לכסות את החוב ומגדילים אותו בכל חודש בצורה משמעותית.

אלו סכומים אפשר לקבל?
הלוואה פרטית היא לא הלוואה שדורשת ערבויות או בטחונות, בהתאם לכך אפשר גם לקבל רק סכומים קטנים עד בינוניים. אדם פרטי שמבקש ללוות כסף יוכל לקבל במסגרת הלוואות פרטיות סכומים של עד 50,000 ש"ח. סכומים גבוהים יותר כבר דורשים ערבויות. לעומת זאת, בעלי עסקים יוכלו לקבל סכומי כסף גבוהים יותר בהתאם לערבות הכלכלית שבאפשרותם להציע.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות