הלוואה בריבית בנקאית

הלוואות אקספרס

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות מהירות לכולם באמצעות קליק אחד בלבד.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות אקספרס.

אלו הלוואות אקספרס אפשר לקבל?
חברות המימון מציעות הלוואות אקספרס לשכירים ועצמאיים, כאשר ההלוואות מאושרות בתוך זמן קצר ואפשר לקבל את הכסף בהמחאה או אל תשבון הבנק באופן כמעט מיידי. רוב הלוואות האקספרס ניתנות היום ללא כל צורך בערבויות או חתימת ערבים. קיימים כמובן גם מקרים בהם אין באפשרות החברה לאשר הלוואות אקספרס ללא ערבויות וערבים. במקרים כאלו אפשר יהיה לזמן את הערבים למקום במהרה, להכין את ההסכם ולקבל את הכסף. נציגי החברה מבינים את הדחיפות ופועלים בנחישות להענקת השירות הטוב ביותר לכל לקוח שפונה אל החברה.

קריטריונים לקבלת הלוואה
הקריטריונים לקבלת הלוואות אקספרס מתמקדים בעיקר ביכולת ההשתכרות והחזר ההלוואה. בהתאם לכך מבקשות החברות מכל לקוח להביא עמו נתונים אודות הפעילות בחשבון הבנק שלו בשלושת החודשים האחרונים. בדפי החשבון בוחנים הנציגים האם ישנם צ'קים שחזרו, עמלות מכתבי התראה או הערות על גירעונות ובעיות כלכליות. פרט לכך מבקשות החברות הוכחה כי לא הוטלו כל הגבלות על חשבון הבנק של הלקוח בשלוש השנים האחרונות. בהמשך נהוג לבקש גם 3 תלושי שכר אחרונים וצילום תעודת זהות. חשוב לציין כי ישנן חברות מימון שמגבילות את קבלת ההלוואות לגיל 21, אל מולן ישנן חברות אחרות שדווקא מציעות מסלולי הלוואות אקספרס לחיילים בסדיר.

הלוואות אקספרס לתקופת קצרה
הלוואות האקספרס הן לרוב הלוואות שניתנות עד לסכום של 50,000 ₪ לתקופות קצרות בלבד. אפשר לקבל גם הלוואות אקספרס בפריסת החזרים רחבה יותר אך הדבר בא לידי ביטוי בשיעורי הריבית. הלוואות האקספרס ניתנות לרוב לתקופות של 6 חודשים במהלכן משלם הלקוח את רוב סכום ההחזר. חשוב לציין כי הפנייה לחברות המימון אינה כרוכה בהתחייבות, ניתן לפנות לקבלת ייעוץ במטרה לבחון את האפשרויות שעומדות בפניכם מבלי להגיע להסכמה ולהגיש את הבקשה לקבלת הלוואה במקום. החברה מחויבת לשמירה על דיסקרטיות ואין כל חשש לדליפת מידע אודות מצבו הפיננסי של האדם לגורמים חיצוניים.

הלוואות לכיסוי המינוס בבנק
העמלה הגבוה שגובים הבנקים בעבור חריגות בחשבון הבנק מקשה על הלקוחות לסגור את המינוס ולשקם את מצבם הכספי. בכדי להתנהל נכון יותר מבחינה כלכלית כדאי יהיה לסגור את המינוס באמצעות הלוואה. אם הריבית שגובה הגוף המלווה נמוכה יותר מהריבית שגובה הבנק בעבור החריגה הרי שקבלתם החלטה כלכלית נבונה. שיעורי הריבית שגובים הבנקים וחברות כרטיסי האשראי בעבור חריגות והלוואות גבוה, בצעו השוואת מחירים חכמה ותוכלו למצוא גופים פיננסיים שיעניקו לכם פתרונות אשראי ומימון טובים יותר.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות