הלוואה בריבית בנקאית

הלוואות חברות אשראי

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות מהירות לכולם באמצעות קליק אחד בלבד.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות, דרך חברת האשראי שלכם? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות גם דרך חברת האשראי שלכם.

הלוואות אצל חברות האשראי
חברות כרטיסי האשראי נכנסות במרץ רב אל ענף ההלוואות, הן מציעות לקהל הלקוחות שלהם באמצעות קמפיינים של שיווק אגרסיבי הלוואות בתנאים לכאורה אטרקטיביים. ברוב המקרים מדובר במסלולי הלוואות עם הטבה כלשהי כאשר מאחוריה מסתתרים נתוני הריבית שגובה חברת האשראי בעבור ההלוואה. הטבות כמו דחיית התחלת התשלומים, החזר כפי יכולתך או נטילת הלוואה על חשבון האשראי הם מלכודות להתנהלות כלכלית לא נכונה. הקלות המבורכת בה מעניקות חברות האשראי את ההלוואות היא שירות נהדר ללקוחות, אך כאשר הלקוח לא יודע כיצד להתנהל נכון מבחינה כלכלית מקבל השירות אופי שלילי. הלוואות חברות אשראי אפשר לקבל בתוך זמן קצר במסגרת חוץ בנקאית, נציגי החברה יאשרו לכם הלוואות לכל מטרה במהלך שיחת טלפון אחת.

3 מסלולים של הלוואות חברות אשראי
מסלול קרדיט בתשלומים הוא מסלול שמציע פריסה רחבה יותר של תשלומי החיוב החודשי תמורת ריבית. אפשר לקבל גם הלוואות במסלול הזה אך גם כאן ישנה ריבית משמעותית. מסלולי אשראי מתגלגל הם מתכון בטוח לתסבוכת כלכלית וכניסה לחריגה. המסלול מאפשר ללקוחות לשלם בכל חודש רק חלק מינימלי מסך החיוב החודשי כאשר שאר הסכום נצבר ועובר אל החודשים הבאים. בתוך זמן קצר מוצאים עצמם הלקוחות מחזיקים בחובות אשראי של עשרות אלפי שקלים ללא כל יכולת כלכלית לכסות אותם. מסלול אשראי מיידי מתייחס להלוואות מיידיות שמעניקות חברות האשראי ללקוחות, מדובר לרוב בסכומי כסף לא גבוהים (עשרות אלפי שקלים בלבד).

גובה הריבית בכל מסלול
הצמדת הריבית לחיובי האשראי ועמלה שמצטרפת לכל פעולה הן שמעניקות לחברות האשראי את הרווחים הגבוהים. גובה הריבית שמוצמדת לכל פעולה ולכל הלוואה נקבעת בהתאם לסוגי הכרטיס. לקוחות שמחזיקים בכרטיסים יוקרתיים יוכלו לשלם ריבית נמוכה יותר. הלוואות חברות אשראי ניתנות לרוב במסגרת חוץ בנקאית, הבנק לא מודע כלל לפעילות שלכם אל מול חברות האשראי. הריבית שגובות חברות האשראי בעבור ההלוואות והחריגות באשראי מאוד גבוה. הריבית הממוצעת בענף עומדת על 12% וזה המון! הגורם לריבית הגבוה הוא דרגת הסיכון שמקבלות עליהן חברות האשראי כאשר הן מעניקות ללקוחות שלהן את האפשרות לקבל הלוואות ללא ביטחונות. על הקלות בה ניתנת ההלוואה משלמים הלקוחות ריבית מאוד גבוה.

איך מקבלים את ההלוואה?
בכדי לקבל הלוואה מחברת האשראי שלך כל שיש לעשות הוא לפנות אל מוקד השירות ולבחון את המסלולים שמציעה החברה. ישנן הלוואות חברות אשראי שאפשר לקבל באמצעות מענה טלפוני או באתר האינטרנט של החברה מבלי לשוחח עם נציגי החברה. האישורים ניתנים לרוב באופן מיידי וסכומי הכסף מועברים לחשבונות בתוך 24 שעות.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות