הלוואה בריבית בנקאית

הלוואות חוץ בנקאיות

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות חוץ בנקאיות לכולם באמצעות קליק אחד בלבד.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות חוץ בנקאיות.

מהי הלוואה חוץ בנקאית?
הבנקים כבר לא מחזיקים בבלעדיות על השירותים הפיננסיים בישראל. אדם שמבקש לקבל הלוואה, אשראי או שירותים פיננסיים יוכל לפנות גם למקורות חוץ בנקאיים. אשראי חוץ בנקאי הוא אשראי שניתן מחוץ לפעילות חשבון הבנק הסדירה. פקידי הבנק כלל אינם מעודכנים בפעילות החוץ בנקאית של האדם ואפשר יהיה לקבל הלוואה או מסגרת אשראי מבלי להכתים את העבר הבנקאי. ישנם אנשים שלא מעוניינים לנהל את מסגרת האשראי שלהם או לקבל הלוואות בבנק, הם מבקשים לשמור על מינימום של קשר עם הבנק ולבצע את רוב הצעדים הכלכליים שלהם במסגרת אשראי חוץ בנקאי.

אשראי חוץ בנקאי – מתי כדאי?
מסגרות של אשראי חוץ בנקאי מסייעות לאדם להתנהל נכון יותר מבחינה כלכלית. חברות כרטיסי האשראי מעניקות לציבור אפשרות לנהל חלק מהכספים שלהם מחוץ לבנק. אשראי חוץ בנקאי מומלץ במצבים בהם האדם מעוניין בפתרונות אשראי מחוץ לחשבון הבנק. הפתרון יכול להיות אידאלי במקרים בהם ישנן הגבלות על חשבון הבנק או מצבים בהם האדם זקוק לשתי מסגרות אשראי. אשראי חוץ בנקאי עשוי להיות מלכודת להסתבכות כלכלית, יש להקפיד להתנהל נכון עם כל סוגי האשראי, להימנע מחריגות ולבחור בצורה נבונה כל צעד פיננסי.

קבלת הלוואות בבנק
כל לקוח בנק שזקוק להלוואה מתבקש להציג לבנק פרטים אישיים ולתת מענה על שאלות רבות. לקוחות שלא מנהלים חשבון משכורת בבנק מתקשים לקבל הלוואות בבנק. הבנקים נאותים לספק ללקוחות שלהם הלוואות ומסגרות אשראי במסלולים שונים. אפשר למצוא לא מעט מקרים בהם הבנקים לא מאשרים הלוואות ללקוחותיהם ומקרים בהם הצעות המימון שמקבלים הלקוחות במסגרת אשראי חוץ בנקאי הן טובות יותר. עם השנים אפשר לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים לקבל הלוואות ואשראי מחוץ לבנק. העמלות הגבוהות ושיעורי הריבית הגבוהים לא מצדיקים את הפנייה אל הבנק. בכדי להתחרות בחברות החוץ בנקאיות ולשמור על מעמדם יתבקשו הבנקים בקרוב מאוד להוריד את העמלות ולהציע מסלולים טובים יותר לקבלת הלוואות ופתרונות אשראי.

תנאים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית
את ההלוואות החוץ בנקאיות מעניקים חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח, בתי השקעות וחברות מימון פרטיות. סילוק ההלוואה מתבצע באמצעות החזרים חודשיים בהוראת קבע ולא באמצעות הפקדת משכורת. התנאים לקבלת אשראי חוץ בנקאי או הלוואה הם מקום עבודה עם וותק של שישה חודשים או עסק עצמאי בן שנה לפחות, שכר של 5000 שקלים לפחות, גיל 21 ומעלה, עבר בנקאי ללא דופי.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות