הלוואה בריבית בנקאית

הלוואות לחגים

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות מהירות לכולם, גם בתקופות החגים באמצעות קליק אחד בלבד.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות לחגים לכולם.

מהן הלוואות לחגים?
מדובר בהלוואות מיוחדות לתקופות קצרות של עד 72 חודשים כאשר ניתן לקבל במסגרת המסלול סכומי כסף קטנים עד בינוניים. הלוואות לחגים נועדו במטרה לסייע למשפחות במימון הוצאות האירוח והכנת הבית לקראת החגים. את ההוצאות הגבוהות שמתלוות אל תקופת החגים כולם מכירים. בכדי לסייע ללקוחותיהם במימון הוצאות האירוח, רכישת המזון וקניית בגדים חדשים ומתנות מציעים הבנקים הלוואות לחגים. אם מצאתם מסלול הלוואה מתאים והרכבתם תכנית החזר חודשית שתאפשר לכם לכסות את ההלוואה מבלי להפוך אותה לנטל כלכלי יהיה לכם חג שמח.

מסלולי הלוואות לחגים
כל אחד מהבנקים הגדולים בישראל ממהר להציע ללקוחותיו הלוואות לחגים לקראת חודש תשרי ולקראת חג הפסח. ההבדלים בין ההלוואות באים לידי ביטוי בסכומים, בשיעורי הריבית, בגובה העמלה ובתנאי ההחזר והזכאות. לא כל לקוחות הבנק יוכלו לקבל את ההלוואה, חשוב לציין כי הלוואות לחגים, ממש כמו כל הלוואה אחרת, ניתנות בהתאם לעבר הכלכלי של הלקוח בבנק. בין מסלולי ההלוואות הנפוצים אפשר למצוא מסלולי הלוואה בניהול אישי, הלוואות לחגים שאפשר לקבל באמצעות האינטרנט מבלי לגשת לבנק, הלוואות בהחזר קבוע, הלוואה עם פטור מריבית לחודשיים, הלוואות עם אפשרות לדחות את החזר הקרן ועוד. המסלולים משתנים בהתאם למבצעים חולפים בבנקים ויש לעקוב אחר ההצעות שעולות על הפרק לקראת כל תקופת חגים.

הלוואה בטוחה בהחזר קבוע
הלוואות לחגים כדאי לתכנן היטב ולשלב בתכנית הכלכלית של המשפחה. הלוואה בטוחה בהחזר קבוע מאפשרת ללקוח לדעת בדיוק איזה סכום הוא ישלם בכל חודש ללא התייחסות לעליות או ירידות בשער הריבית. המסלול אידאלי בעבור לקוחות שמבקשים לנהל את התקציב הכספי שלהם בצורה מדויקת ללא הפתעות או חריגות לא צפויות. מדובר באחד ממסלולי ההלוואות הפרטיות המבוקשים ביותר. הציבור לא מחבב את המסלולים בהם המדד משנה את סכום ההחזר החודשי בכל חודש. הלוואות מסוג זה אפשר לקבל לרוב עד לסכום של 100,000 ₪ לתקופה של 36 חודשים, הריבית שנקבעת היא לרוב 7.5% לתקופה או לשנה.

הלוואה עם פטור זמני מריבית או החזר מאוחר
שני מסלולים נוספים במסגרת הלוואות לחגים הם : הלוואה עם פטור מריבית לחודשיים והלוואה עם אפשרות לדחות את החזר הקרן. במסגרת המסלול הראשון לא ישלמו הלקוחות ריבית בעבור ההלוואה בחודשיים הראשונים ולאחר מכן תחושב הריבית במתכונת של ריבית פריים + 2.5% עד 6.6%. המסלול השני שמוצע ללקוחות בחגים מעניק להם את האפשרות לדחות את התחלת תשלומי ההחזר לתקופה של עד חצי שנה.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות