הלוואה בריבית בנקאית

הלוואות לעובדי מדינה

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות מהירות לעובדי מדינה באמצעות קליק אחד בלבד.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות לעובדי מדינה.

הלוואות בתנאים אטרקטיביים
אם אתה עובד מדינה יש באפשרותך ליהנות מחבילת הטבות שמציעה גם הלוואות בתנאים מועדפים. הלוואות לעובדי מדינה ניתנות תוך שיעורי ריבית נמוכים, עמלות נמוכות ושאר תנאים אטרקטיביים. ההלוואות משמשות את העובדים למטרת מימון חתונה לבן או לבת, חופשה מפנקת, שיפוץ, רכישת דירה ועוד. האפשרות להעניק הלוואות לעובדי מדינה בתנאים משופרים מתבססת על היציבות התעסוקתית שלהם. עובדי מדינה רבים נהנים ממעמד של קביעות, אין כל סכנה כי יאבדו את מקום העבודה שלהם ולא יהיה באפשרותם להחזיר את ההלוואה. פרט לכך זוכים עובדי המדינה לתנאים מועדפים בקבלת הלוואות בזכות וועד העובדים החזק שמייצג אותם ופועל להשגת הטבות בכל תחום.

יתרונות של הלוואות לעובדי מדינה
התנאים שמתלווים אל ההלוואה הם היתרון המשמעותי ביותר. אם שני אנשים ייגשו לקבלת הלוואה בסכום זהה למטרה זהה, כאשר רק אחד מהם הוא עובד מדינה אפשר יהיה לראות את הפערים בתנאים בצורה הטובה ביותר. הלוואות לעובדי מדינה לא דורשות מהבנק לקבל על עצמו סיכונים גבוהים והריביות והעמלות נקבעות בהתאם. הלוואות בתנאים טובים לעובדים שאינם עובדי מדינה אפשר יהיה למצוא בפנייה לחברות מימון שפועלות במגזר הפרטי.

היכן מקבלים עובדי המדינה הלוואות?
בעבר ניתן היה לקבל הלוואות לעובדי מדינה רק בבנק יהב, רוב חשבונות הבנק של עובדי המדינה נוהלו בבנק באופן בלעדי ובהתאם לכך גם ההלוואות. היום אפשר לקבל את ההלוואות לעובדי מדינה באמצעות בנק דיסקונט. פרט להלוואות מציע בנק דיסקונט לעובדי מדינה שפותחים חשבון בבנק גם מסגרות אשראי נוחות ועמלות ניהול חשבון נמוכות. בשנת 2014 יתנהל שוב מכרז על ניהול חשבונות הבנק והענקת הלוואות לעובדי המדינה בין כל הבנקים. אם בנק דיסקונט יזכה שוב במכרז הפעילות תישאר בבנק, אם בנק אחר יזכה במכרז תעבור הפעילות הכספית אליו.

הלוואות לגמלאי מדינה
וועד עובדי המדינה דואג גם לגמלאים ומציע להם תנאים אטרקטיביים לקבלת הלוואות ושאר הטבות בפתיחה וניהול חשבונות בנק. ההלוואות המסובסדות מסייעות לעובדי המדינה ובני משפחותיהם. בעזרת ההלוואות מצליחים ההורים או הסבים לסייע לצעירי המשפחה ברכישת דירה ובמימון השכלה גבוה. זכאות לקבלת הלוואות בתל אביב לעובדי מדינה היא יתרון משמעותי בעבור בני המשפחה כולה. התנאים שמציעים הבנקים לעובדי המדינה טובים בצורה משמעותית מהתנאים שמוצעים לשאר הלקוחות. הפערים באים לידי ביטוי בעשרות אלפי שקלים. ברשימת ההלוואות שאפשר יהיה לקבל בתנאים מועדפים אפשר למצוא : הלוואה לרכישת רכב, הלוואה לרכישת דירה, הלוואה למטרת רישום הורה לבית אבות, הלוואה למימון הגנה משפטית, הלוואה למימון בר מצווה או בת מצווה.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות