הלוואה בריבית בנקאית

הלוואות לשכירים

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות מהירות לשכירים באמצעות קליק אחד בלבד.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות לשכירים.

יציבות תעסוקתית = כסף
היציבות התעסוקתית שלך מעידה על כושר השתכרות קבוע. בעבור הבנקים וחברות במימון שכירים שמחזיקים במקום עבודה קבוע (מעל 3 שנים) הם לקוחות מועדפים. קל לבנות בעבורם תכניות החזר וקל לשער מה יהיה מצבם הכספי בעוד מספר שנים. הקביעות במקום העבודה מעניקה לשני הצדדים הרבה ביטחון. בהתאם לכך מציעות החברות הלוואות לשכירים בתנאים מועדפים. שכירים שמחזיקים בעבר בנקאי ללא דופי וללא הגבלות קיימות או קודמות יוכלו לקבל הלוואות בתנאים מועדפים בתוך מספר שעות.

הלוואה מהירה לשכירים
הלוואות לשכירים עד 20,000 ₪ אפשר לקבל בתוך מספר שעות. פקידי החברה רשאים לאשר הלוואות לשכירים שמציגים תלושי שכר ועבר בנקאי ללא דופי בתוך שעה. המטרה לשמה מיועד הכסף היא שולית, אפשר היום לקבל הלוואה לשכירים בעבור לימודים, חתונה, רכישת רכב, שיפוץ הבית, ניתוח קוסמטי או חופשה מפנקת בחו"ל. היציבות התעסוקתית של האדם מאפשרת לחברה לישון בשקט, היא יודעת כי הלקוח הזה יוכל להחזיר את סכום ההלוואה בהתאם לתכנית שנקבעה. אל מול השכירים ישנה קבוצה גדולה של עצמאיים, בעבורם קצת קשה יותר לקבוע יציבות תעסוקתית או כושר השתכרות קבוע. חוסר היציבות בזירה הכלכלית בישראל ובעולם כולו שמה את העצמאיים בדרגת סיכון גבוה יותר.

מה צריך להביא בכדי לקבל הלוואות לשכירים?
המסמך המשמעותי ביותר בעבור בשכירים הוא תלוש השכר שלהם. על גבי התלוש מצוינים סכום השכר החודשי, זכויות שעומדות לרשותם בדבר ימי חופשה וימי מחלה, וותק במקום העבודה, הפקדות לקרנות השתלמות ועוד. המידע שבתלוש השכר מספק לנציגי החברה את כל המידע להם הם זקוקים בכדי לאשר את ההלוואה. אל פגישת הייעוץ בחברה חשוב להביא 3 תלושי שכר אחרונים, צילום תעודת זהות ותדפיסים שמעידים על הפעילות בחשבון הבנק. תלושי שכר אפשר יהיה לשחזר ולהדפיס מחדש באמצעות פנייה אל מחלקת משאבי אנוש במקום העבודה. את תדפיסי הבנק מוציאים בעמדות השירות האוטומטיות או באמצעות פנייה למוקדי השירות הטלפוני של הבנקים.

מסלול הלוואה בהתאמה אישית
לאנשים שונים ישנם צרכים כלכליים שונים. ישנם כאלו שמעדיפים לחלק את החזרי ההלוואה לסכומים גבוהים יותר במטרה לסיים את התשלומים מהר יותר. אל מול ישנם אחרים שמעדיפים לפרוס את ההחזרים על פני שנים ארוכות ולשלם בכל חודש את הסכום המינימלי. אל כל מסלול מצטרפת ריבית שונה ויש להתייחס לכך. במקרים בהם פריסת תשלומים ארוכת טווח באה לידי ביטוי בשיעורי ריבית גבוהים כדאי יהיה לשקול זאת היטב.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות