הלוואה בריבית בנקאית

חריגה בחשבון

חברת מאסטר קאש- חברת מימון חוץ בנקאית, מאפשרת הלוואות מהירות לכל מי שסובל מחריגה בחשבון, באמצעות קליק אחד בלבד.
בחברת מאסטר קאש תקבלו מענה מהיר, שירות יוצא דופן ומעל המצופה וכמובן גמישות שלא תמצאו באף מקור פיננסי אחר.

רוצים לדעת עוד על הלוואות חוץ בנקאיות? בהמשך העמוד תוכלו לקבל את כל המידע אודות הלוואות לכל מי שסובל מחריגה בחשבון.

חוק חריגה בחשבון הבנק
בחודש יולי של שנת 2006 נכנס לתוקפו חוק מיוחד שאוסר על חריגה בחשבון הבנק. החוק נקבע על ידי המפקח על הבנקים במטרה להגן על הצרכנים ולהקנות להם הרגלי צרכנות בריאים יותר. האפשרות לחרוג ולהוציא כסף שלא נמצא ברשותך מדרדרת את הצרכנים לתוך תסבוכות כלכליות, חובות וקשיים כלכליים. החוק קובע כי הבנק מחויב להחזיר מסיבת "אין כיסוי" כל המחאה או הוראת קבע במקרים בהם אין בחשבון מספיק כסף לכיסוי. בעבר יכלו הבנקים להפעיל שיקול דעת ולא להחזיר את ההמחאה או הוראת הקבע למרות החריגה בחשבון. הבנק נהג לכבד את ההמחאות ולחייב את הלקוחות בריבית חריגה מיוחדת.

זה טוב או רע?
חוק מונע חריגה טומן בחובו יתרונות וחסרונות. בשורה התחתונה מדובר בחוק שמבקש למנוע מהציבור בישראל צבירת חובות גדולים אל מול הבנקים. לכאורה מדובר בצעד חיובי שמסייע ללקוחות הבנקים ללמוד כיצד להתנהל כלכלית טוב יותר ולגלות אחריות. אך מצד שני ישנה כאן בעיה, המחאות עשויות לחזור ולגרום למצבים מביכים בעקבות חריגות של מספר שקלים. המפקח על הבנקים קבע את החוק במטרה למנוע מהבנקים את המדיניות הגמישה בה נקטו בעבר. הוא טוען כי ברגע שקבעו הבנק והלקוח מסגרת אשראי מסוימת יש לעמוד בה ויהי מה. אם הבנק קובע מסגרת אשראי אך מאפשר ללקוח לחרוג ממנה בתמורה לעמלות חריגה גבוהות המסר שמועבר ללקוח אינו נכון. החוק הוא צעד ראשון לקראת התנהלות כלכלית טובה ובריאה יותר, ככל שהציבור יצליח לפתח מהר יותר את החשיבה הכלכלית לטווח הארוך כך אפשר יהיה לשפר את מצבו הכלכלי.

הלוואות חוץ בנקאיות
בכדי למנוע חריגות במסגרת האשראי של הבנק כדאי יהיה לבחור בקבלת הלוואות חוץ בנקאיות. כאשר אתם נוטלים הלוואה במסגרת בנקאית סכום ההחזר חוסם לכם את מסגרת האשראי באופן חלקי. אם תבחרו בפתרונות אשראי והלוואות חוץ בנקאיות תוכלו להתנהל ללא כל חששות. חוק מונע חריגה לא ישפיע עליכם. המשמעות היחידה של החוק בעבורכם תהיה הקפדה כי יהיה בחשבון הבנק שלכם סכום מתאים לפירעון סכום ההחזר החודשי בכל חודש. כל הוראת קבע שחוזרת על ידי הבנק גוררת אחריה עמלות יקרות.

עצות לצמצום החריגה בחשבון
התנהלות כלכלית נכונה מתחילה בהרגלים בריאים ויכולת לדחות סיפורים. הימנעו מהוצאות לא מתוכננות והקפידו להרכיב תכנית כלכלית בעבור כל חודש. כאשר היד שולפת את כרטיס האשראי ללא כל היסוס תגלו בסוף החודש שורה ארוכה של הוצאות מיותרות שאפשר היה למנוע. קנייה בתשלומים היא גורם נוסף לכניסה לגירעון, הפריסה לתשלומים גורמת לנו לרכוש מוצרים כאשר אין לנו יכולת כלכלית לשלם בעבורם באותו רגע נתון.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות