הלוואה בריבית בנקאית

מינוס בבנק

תנאים אטרקטיביים לקבלת הלוואות וכרטיסי אשראי
מינוס בבנק מאפיין בישראל חלק מאוד גדול מהאוכלוסייה. הגורמים לכך הם התנהלות כלכלית לא נכונה של חלק גדול מהאוכלוסייה ומדיניות מתירנית של הבנקים וחברות כרטיסי האשראי. כמעט בכל רשת מציעים היום ללקוחות פריסת תשלומים רחבה, כרטיס אשראי מיוחד להנחות ברשת, מבצעים שמעודדים צריכה מוגזמת ומיותרת ופרסום אגרסיבי שמקשה על דחיית הסיפוקים. מינוס בבנק לא מגיע ביום בהיר אחד. מדובר בתופעה שמאפיינת חלק ניכר מהאוכלוסייה הבוגרת דרך קבע. העובדה כי רוב המשפחות בישראל מוציאות סכומי כסף גבוהים בצורה משמעותית מסכומי ההכנסה שלהם מדליקה נורה אדומה.

התנהלות כלכלית נכונה
בכדי לפתור בעיה של מינוס בבנק יש צורך בעבודה משותפת של המשפחה כולה וצוות הבנק. כאשר הבנקים וכרטיסי האשראי ממשיכים לפתות את הלקוח ליטול הלוואות מיותרות ולהגדיל את מסגרת האשראי קשה יהיה לצמצם את התופעה. הצעד הראשון לפתרון מתחיל בהקניית הרגלי צרכנות בריאים והתנהלות כלכלית נכונה. יש לבחון היטב כל רכישה, להתנהל בהתאם לתקציב כלכלי מוגדר מראש, לעקוב אחר ההוצאות ולהימנע מחריגות מהתקציב שלא לצורך. יש לציין כי אין הכוונה לחיים של סגפנות ללא בילויים או רכישת מותרות, אפשר וצריך להכניס גם את אלה לתקציב! אך צריך לדעת לשלוט בהם, לתכנן ולחשוב לטווח הארוך.

הלוואות לכיסוי מינוס בבנק
אחד הפתרונות הטובים ביותר לכיסוי מינוס בבנק הוא הלוואות פרטיות חוץ בנקאיות. בכל יום בו החשבון שלכם נמצא בחריגה בבנק אתם משלמים עמלת חריגה גבוה. העמלה הזו מחושבת בהתאם לגודל הסכום. מחקרים מראים כי העמלה והייאוש מפני הניסיונות לכסות את המינוס בעזרת השכר בלבד מחריפים את הבעיה. במקום לצמצם בהוצאות מוצאים את עצמם הלקוחות מבזבזים כספים ללא שליטה מתוך ניסיון לשכך את תחושת התסכול והייאוש. כאשר נוטלים הלוואה לכיסוי המינוס ומתקדמים הלאה עם תכנית כלכלית מפורטת שכוללת תקציב והכוונה מקצועית אפשר לסגור את המינוס ולשקם את המצב הכלכלי. ההלוואות משתלמות היות והריבית שתשלמו בעבורן נמוכה בצורה משמעותית מהריבית שתשלמו בעבור החריגה בבנק.

מתי כדאי לקבל הלוואה לכיסיו המינוס?
את ההלוואה נוטלים רק לאחר שהגעתם למסקנה כי אין ברירה אחרת. כל הלוואה שנוטלים יש להחזיר עם ריבית בתכנית פריסת תשלומים. חשוב להבין כי לא מדובר בסכומי כסף שניתנים במתנה ויש להתנהל במהלך קבלת ההלוואה ואחריה בצורה נבונה. יש למצוא פתרונות שימנעו מכם להיקלע שוב לאותה צרה ולהיכנס שוב למינוס בבנק. כל התחייבות כספית יש לקבל בהתאם לשיקולי רווח והפסד.

הלוואה בריבית בנקאית

שלחו פרטים לבדיקת זכאות