מפיצי ריח

מפיצי ריח הם אולי הפתרון הפופולרי והאפקטיבי ביותר כיום לבישום חללים. מדובר במכשירים או באביזרים, אשר מסייעים לנטרל ריחות לא נעימים בחלל ולבשם אותו. כיום קיימים מגוון של אביזרים ומכשירים כאלה – חלקם ידניים ופשוטים וחלקם חשמליים ומתקדמים יותר. מה ההבדל בין סוגי מפיצי הריח השונים ומתי נזקק למפיצי ריח כאלה? לפניכם המדריך השלם.

ההבדלים בין מפיצי הריח הקיימים כיום בשוק
בישום חללים הוא צורך ממשי עבור אנשים רבים, ומסיבה זו, השוק מוצף כיום במגוון של מפיצי ריח. להלן כמה מהבולטים שבהם:
• פניני ריח – כדורים ריחניים המזכירים במראה שלהם פנינים. את הכדורים האלה יש "לשקשק" על בסיס יומיומי, על מנת שימשיכו להפיץ ריח לחלל החדר. מדובר בפתרון בישום פשוט יחסית, אשר אינו מסוגל באמת להתמודד עם בישום חללים גדולים באופן אפקטיבי.
• מפיצי ריח באמצעות תמציות בושם – מפיצי ריח פשוטים יחסית, העשויים סיליקון מיוחד ותמציות ריח. מפיצי ריח כאלה יתאימו בעיקר לחללים קטנים, כמו למשל הרכב, ארונות בגדים, חדרי שירותים ועוד.
• מפיצי ריח בהתזה – כולנו מכירים את הספריי אותו אנו מרססים בחדר השירותים בהתאם לצורך. כדאי לדעת כי כיום קיימים מפיצי ריח בהתזה בניחוחות מעודנים ואיכותיים יותר, אותם ניתן למצוא בבתי עסק המתמחים במפיצי ריח.
• מפיצי ריח חשמליים – מפיצי ריח הפועלים על בסיס של סוללות לרוב, ומפיצים כמות מדודה של ספריי ריח נעים לחלל החדר בפרקי זמן קבועים.

מתי נזדקק למפיצי ריח?
מפיצי ריח הם פתרון בישום יעיל ואפקטיבי במיוחד למגוון של סוגי חללים. מפיצי הריח לא רק מבשמים את החלל, אלא גם מנטרלים ריחות לא נעימים העלולים להתעורר בו בשל שלל סיבות שונות: חדירת ריח לא נעים מבחוץ, עובש, אבק, זיעה, טחב ועוד. מסיבה זו, כמעט ולא קיים אדם אשר אינו זקוק למפיצי ריח, ובייחוד כשהעניין נוגע לבתי עסק כמו למשל חנויות. מפיצי ריח חשמליים מאפשרים לבשם את החלל בעלות מינימלית ובמינימום של התעסקות, וכך מסייעים גם למתג את בית העסק כמתקדם, איכותי וככזה ששם דגש אף על הפרטים הקטנים ביותר.